O nás


Vítame vás na stránkach oficiálneho dovozcu prilieb LS2, firmy ASP Group Distributing, jedného z najväčších distribútorov značkových štvorkoliek a ATV/moto doplnkov v strednej a východnej Európe.

Spoločnosť ASP Group Distributing patrí k najväčším dovozcom a distribútorom štvorkoliek a príslušenstva pre štvorkolkárov a motorkárov v strednej a východnej Európe. Sme oficiálny autorizovaný dovozca prilieb LS2 a na trhoch v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku a Slovinsku sme tiež oficiálnymi distribútormi vvyše 26 popredných svetových výrobcov doplnkov a príslušenstva na štvorkolky a motocykle a štvorkoliek / side-by-side / UTV značiek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai.

Spoľahliví partneri
Silnú a stabilnú pozíciu si firma ASP Group Distributing vybudovala vďaka úprimnému a poctivému prístupu k svojim zákazníkom a obchodným partnerom, vďaka profesionálnym službám a dôrazu na kvalitu predávaných produktov, ktorú zásadne vždy vopred sami overujeme a testujeme. ASP Group Distributing je rýdzo česká spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich predajcov ponúka dovážané štvorkolky, príslušenstvo a náhradné diely na vyše 400 predajných miestach po celej Európe.

Najširšia ponuka doplnkov a príslušenstva
U nás si vyberie každý - majitelia úžitkových aj športových štvorkoliek, side-by-side a UTV, hobby jazdci aj špičkoví pretekári, majitelia fariem, lesov a horských hotelov, profesionálne stavebné i komunálne firmy, strážcovia prírodných parkov aj záchranári a hasiči. V našej ponuke na stránkach www.aspshop.sk nájdete produkty popredných svetových značiek, ako ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Arctic Cat, Fasst Racing, XRW, Big Gun Exhaust, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho ďalších. Ponúkané produkty máme priamo na sklade v našom centrálnom sklade v Žebráku pri Beroune, a preto môžeme garantovať najkratšie možné dodacie lehoty.

Spokojnosť zákazníkov
Najvyšším cieľom spoločnosti ASP Group Distributing je predovšetkým spokojnosť našich zákazníkov, ale ani serióznosť v obchodných vzťahoch s našimi obchodnými partnermi, trvalá garancia kvality ponúkaných produktov, rýchlosť a profesionalita poskytovaných služieb u nás nie sú len prázdne frázy. Väčšinu nami dovážaných štvorkoliek si môžete u vybraných predajcov ešte pred nákupom bezplatne sami vyskúšať a presvedčiť sa tak o ich kvalitách. Na Vaše želanie Vám poskytneme odborné poradenstvo, individuálne objektívne odporučíme a následne prostredníctvom našich predajcov môžeme odborne namontovať všetky nami ponúkané doplnky a príslušenstvo.

Najširšia predajná a servisná sieť
Na všetky dovážané štvorkolky, side-by-side a UTV vedieme rozsiahly sortiment originálnych a značkových náhradných dielov vo veľkom distribučnom a skladovom centre v Žebráku pri Beroune, a preto Vám môžeme garantovať veľmi rýchle dodanie kamkoľvek po celej republike. Zároveň Vám zaistíme profesionálnu starostlivosť o Váš stroj v jednej z najširších sietí autorizovaných servisov nielen v celej Českej republike, ale aj v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, aby Váš stroj bol po celý čas jeho používania neustále dokonale pripravený na všetky výzvy.


ASP Group Distributing, to je:

  • viac než 60 svetových značiek
  • vyše 400 predajných miest v celej Európe, z toho viac než 70 v ČR a SR
  • najväčšia predajná a servisná sieť v ČR
  • najširšia ponuka značkových doplnkov a príslušenstva

 

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie