O nás

ASP Group s.r.o.

ASP Group Distributing je rýdzo česká spoločnosť so silnou pozíciou na trhu, ktorá prostredníctvom svojich predajcov ponúka štvorkolky, elektrické skútre, obojživelné vozidlá, prilby a ďalšie príslušenstvo a náhradné diely popredných svetových značiek.

www.aspgroup.cz

Na viac než 400 predajných miestach po celej Európe ponúkame širokú paletu štvorkoliek a UTV Textron, TGB, Linhai a Access Motor, snežných skútrov Arctic Cat, obojživelných vozidiel Argo a elektrických skútrov Yadea. V rámci doplnkov a príslušenstva sme nadviazali spoluprácu so značkami ako LS2, Finntrail, ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Fasst Racing, XRW, BigGun Exhaust, Houser Racing, RPM a mnohými ďalšími. Ponúkané produkty máme k dispozícii priamo v našom centrálnom sklade v Letkove (pri Plzni), vďaka tomu môžeme garantovať najkratšie možné dodacie lehoty.

Sme hrdí na to, že patríme už veľa rokov medzi najväčších dovozcov a distribútorov značkových štvorkoliek a UTV v strednej a východnej Európe. Naším cieľom bolo vytvoriť spoločnosť, ktorá bude svojim klientom a obchodným partnerom poskytovať tie najlepšie služby, a to od objednania až po popredajný servis. Sme autorizovaným dovozcom a veľkoobchodným distribútorom vyše 26 popredných výrobkov, doplnkov a príslušenstva na štvorkolky a motocykle.

Väčšinu nami dovážaných štvorkoliek i príslušenstva si môžete u vybraných predajcov pred nákupom bezplatne sami vyskúšať a presvedčiť sa tak o ich kvalitách. Sme pripravení poskytnúť individuálne odborné poradenstvo nášho vyškoleného personálu, čo sa týka nielen príslušenstva, ale aj doplnkov na všetky modely v našej ponuke. Následne prostredníctvom našich predajcov a servisných miest po celej Českej republike a regióne strednej a juhovýchodnej Európy môžeme zaistiť nielen odbornú inštaláciu všetkého nami ponúkaného príslušenstva, ale tiež kompletný servis pre váš stroj.

Cez 400 predajných miest po celej Európe

400 predajných miest

Ocenenie pre ASP Group s.r.o.

Ocenenie

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie