O nás


Vitajte na stránkach firmy ASP Group s.r.o., oficiálneho dovozcu prilieb LS2

Helmy LS2 sú navrhnuté v Európe a všetky plnia najprísnejšie bezpečnostné certifikáty a štandardy, ako ECE-R 22.05, ISO 900:2008, CE a DOT, vrátane vôbec najprísnejšej normy SNELL 2005. Prilby LS2 sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov ako z hľadiska bezpečnosti, tak aj z hľadiska pohodlia a komfortu nosenia. Škrupiny sú z kvalitných polykarbonátov, sklolaminátu a uhlíkových vlákien, vyrobené pod prísnou kontrolou kvality výroby pod certifikáciou ISO 9001.

 

Spoločnosť ASP Group s.r.o. je jedným z najväčších distribútorov štvorkoliek, skútrov a príslušenstva v strednej a východnej Európe. Na trhoch, ako je Česká republika, Slovensko, Poľsko a Rumunsko, je oficiálnym veľkoobchodným distribútorom viac než 26 popredných svetových výrobcov doplnkov na štvorkolky a motocykle. V týchto krajinách sme tiež výhradnými dovozcami značiek Arctic Cat, TGB, Access Motor a Linhai, distribúciu štvorkoliek a náhradných dielov prostredníctvom rozsiahlej a profesionálnej dílerskej siete.

Silnú a stabilnú pozíciu na týchto trhoch si naša firma vybudovala vďaka poctivému prístupu, profesionálne poskytovaným službám a dôrazu na kvalitu nami predávaných produktov, ktoré vždy vopred sami overujeme a testujeme. Sme čisto česká spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich obchodných partnerov predáva dovážané štvorkolky, skútre a príslušenstvo na viac než 400 predajných miestach po celej Európe.

U nás si vyberie každý, od rekreačných jazdcov, farmárov až po profesionálnych pretekárov. V našej ponuke nájdete výrobky popredných svetových výrobcov, ako napríklad ITP, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima, Arctic Cat, Pro Armor, Fasst, Big Gun, Two Brothers Racing, Houser Racing, RPM a mnoho ďalších. Takmer všetky ponúkané produkty máme väčšinou na sklade v Českej republike, v centrálnom sklade v Žebráku pri Beroune, a preto môžeme garantovať najkratšie možné dodacie lehoty.


Hlavným cieľom spoločnosti ASP Group s.r.o. je predovšetkým spokojnosť našich zákazníkov, ale ani pojmy ako serióznosť v obchodných vzťahoch, trvalá garancia kvality našich produktov, rýchlosť a profesionalita poskytovaných služieb nie sú u nás len prázdne frázy.
Na želanie našich zákazníkov radi individuálne objektívne odporučíme a nasledovne prostredníctvom našich dílerov odborne namontujeme všetky nami ponúkané doplnky. Navyše väčšinu nami dovážaných štvorkoliek a skútrov je možné u vybraných dílerov pred nákupom bezplatne vyskúšať a presvedčiť sa tak o ich kvalitách.

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Tento rok na jar sa vydal Michal Prskavec, cestovateľ s vášňou pre motorky a filmovanie, na 15 000 km dlhé dobrodružstvo k Perzskému zálivu. Strávil tri týždne v Iráne, ktorý ho naprosto ohromil, a na motorke navštívil aj ostrov Qeshm, kam u..

Archív noviniek a článkov

FF399 Valiant - Preview

FF399 Valiant - Preview

Predstavujeme najnovší model preklápacej prilby s rýchlym mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou.  Nový LS2 Valiant spája výhody integrálnych a otvorený..

JAWA okolo sveta s LS2  2016/17

JAWA okolo sveta s LS2 2016/17

Pavel Suchý absolvoval v rokoch 2013-14 cestu okolo sveta v sedle svojej 35 rokov starej Jawy 350. Na túto osem mesiacov a 49 003 km dlhú cestu cez štyri svetové kontinenty, cez púšť Gobi, africké ..

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Najúspešnejší český jazdec supermoto, Pavel Kejmar, jazdiaci v prilbe LS2 MX456, získal vynikajúce tretie miesto v konečnom hodnotení majstrovstviev sveta supermoto 2016.   ..

O značke LS2

Helmy LS2 sú kvalitné a atraktívne španielske prilby, ktoré si vďaka svojej vysokej kvalite, originálnemu a nápaditému dizajnu a vynikajúcemu pomeru ceny a úžitkovej hodnoty získavajú čoraz väčšiu popularitu medzi motocyklistami a štvorkolkármi všetkých skupín.

Oficiálny dovozca prilieb LS2 do SR a ČR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie