O nás

ASP Group s.r.o.

ASP Group Distributing je rýdzo česká spoločnosť so silnou pozíciou na trhu, ktorá prostredníctvom svojich predajcov ponúka štvorkolky, elektrické skútre, obojživelné vozidlá, prilby a ďalšie príslušenstvo a náhradné diely popredných svetových značiek.

www.aspgroup.cz

Na viac než 400 predajných miestach po celej Európe ponúkame širokú paletu štvorkoliek a UTV Textron, TGB, Linhai a Access Motor, snežných skútrov Arctic Cat, obojživelných vozidiel Argo a elektrických skútrov Yadea. V rámci doplnkov a príslušenstva sme nadviazali spoluprácu so značkami ako LS2, Finntrail, ITP Tires, Fox Shox, TJD, Kimpex, Maxima Oils, Fasst Racing, XRW, BigGun Exhaust, Houser Racing, RPM a mnohými ďalšími. Ponúkané produkty máme k dispozícii priamo v našom centrálnom sklade v Letkove (pri Plzni), vďaka tomu môžeme garantovať najkratšie možné dodacie lehoty.

Sme hrdí na to, že patríme už veľa rokov medzi najväčších dovozcov a distribútorov značkových štvorkoliek a UTV v strednej a východnej Európe. Naším cieľom bolo vytvoriť spoločnosť, ktorá bude svojim klientom a obchodným partnerom poskytovať tie najlepšie služby, a to od objednania až po popredajný servis. Sme autorizovaným dovozcom a veľkoobchodným distribútorom vyše 26 popredných výrobkov, doplnkov a príslušenstva na štvorkolky a motocykle.

Väčšinu nami dovážaných štvorkoliek i príslušenstva si môžete u vybraných predajcov pred nákupom bezplatne sami vyskúšať a presvedčiť sa tak o ich kvalitách. Sme pripravení poskytnúť individuálne odborné poradenstvo nášho vyškoleného personálu, čo sa týka nielen príslušenstva, ale aj doplnkov na všetky modely v našej ponuke. Následne prostredníctvom našich predajcov a servisných miest po celej Českej republike a regióne strednej a juhovýchodnej Európy môžeme zaistiť nielen odbornú inštaláciu všetkého nami ponúkaného príslušenstva, ale tiež kompletný servis pre váš stroj.

Ocenenie

Ocenenie


Cez 400 predajných miest po celej Európe

400 predajných miest