Bluetooth headset  LINKIN RIDE PAL II by SENA

Bluetooth headset  LINKIN RIDE PAL by SENA
Vysoko kvalitný multifunkčný bluetooth komunikátor navrhnutý špeciálne na komunikáciu pri jazde na motocykli, vyvinutý v spolupráci s poprednou svetovou firmou SENA. Súprava zaisťuje spoľahlivú vzájomnú komunikáciu medzi vodičom a spolujazdcom, alebo až medzi 3 jazdcami. S interkomom tiež môžete telefonovať hands-free cez rozhranie Bluetooth na svojom mobilnom telefóne, počúvať stereo hudbu, rádio alebo hlasové pokyny GPS navigácie, to všetko bezdrôtovo pomocou Bluetooth. Pokročilé digitálne technológie spracovania signálu umožňujú kryštalicky čistý posluch aj vo vysokých rýchlostiach (+150 km/h) s najlepšou kvalitou zvuku pre prichádzajúce i odchádzajúce spojenie vo svojej triede. Systém DPS účinne potláča šumy a rušenie počas jazdy. Široká konektivita zahŕňa pripojenie až k dvom mobilom naraz a GPS navigácie. Univerzálne použitie pre helmy všetkých značiek; väčšina nových heliem LS2 je už z výroby pripravená na jednoduché pripojenie tohto viacúčelového komunikátora. Dobíjanie univerzálnymi nabíjačkami na mobilné telefóny s konektorom Micro USB.

Kód produktu: 800700003

CZ kompletná užívateľská príručka (PDF)

Bluetooth Device Manager pre Microsoft®
Windows XP, Vista, 7, 8 series and 10.
32bit - DOWNLOAD  /  64bit - DOWNLOAD

Bluetooth Device Manager pre Mac® OS
X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks,
Yosemite and El Capitan. DOWNLOAD

 

Cena: 139,00 € vrátane DPH
Bluetooth headset
Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Tento rok na jar sa vydal Michal Prskavec, cestovateľ s vášňou pre motorky a filmovanie, na 15 000 km dlhé dobrodružstvo k Perzskému zálivu. Strávil tri týždne v Iráne, ktorý ho naprosto ohromil, a na motorke navštívil aj ostrov Qeshm, kam u..

Archív noviniek a článkov

FF399 Valiant - Preview

FF399 Valiant - Preview

Predstavujeme najnovší model preklápacej prilby s rýchlym mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou.  Nový LS2 Valiant spája výhody integrálnych a otvorený..

JAWA okolo sveta s LS2  2016/17

JAWA okolo sveta s LS2 2016/17

Pavel Suchý absolvoval v rokoch 2013-14 cestu okolo sveta v sedle svojej 35 rokov starej Jawy 350. Na túto osem mesiacov a 49 003 km dlhú cestu cez štyri svetové kontinenty, cez púšť Gobi, africké ..

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Najúspešnejší český jazdec supermoto, Pavel Kejmar, jazdiaci v prilbe LS2 MX456, získal vynikajúce tretie miesto v konečnom hodnotení majstrovstviev sveta supermoto 2016.   ..

O značke LS2

Helmy LS2 sú kvalitné a atraktívne španielske prilby, ktoré si vďaka svojej vysokej kvalite, originálnemu a nápaditému dizajnu a vynikajúcemu pomeru ceny a úžitkovej hodnoty získavajú čoraz väčšiu popularitu medzi motocyklistami a štvorkolkármi všetkých skupín.

Oficiálny dovozca prilieb LS2 do SR a ČR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie