FF399 Valiant - Preview
FF399 Valiant - Preview

Predstavujeme najnovší model preklápacej prilby s rýchlym mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou.  Nový LS2 Valiant spája výhody integrálnych a otvorených heliem v jednom modeli. Bradovú časť prilby je možné jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z integrálnej helmy sa počas okamihu stane pohodlná otvorená prilba, u ktorej odkl..

JAWA okolo sveta s LS2  2016/17
JAWA okolo sveta s LS2 2016/17

Pavel Suchý absolvoval v rokoch 2013-14 cestu okolo sveta v sedle svojej 35 rokov starej Jawy 350. Na túto osem mesiacov a 49 003 km dlhú cestu cez štyri svetové kontinenty, cez púšť Gobi, africké pralesy a argentínske pampy si vybral prilbu značky LS2.   V súčasnosti vyráža Pavel na ďalšiu cestu, cieľom ktorej je tentokrát Austrália, ktorú pri svojej prvej ceste vynecha..

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!
Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Najúspešnejší český jazdec supermoto, Pavel Kejmar, jazdiaci v prilbe LS2 MX456, získal vynikajúce tretie miesto v konečnom hodnotení majstrovstviev sveta supermoto 2016.   Záverečný podnik tohtoročných FIM majstrovstviev sveta supermoto GP sa konal cez víkend v talianskom Castellettu di Branduzzo. Do Talianska prichádzal Kejmar na štvrtej pozícii priebežného hodn..

Y. Hernandéz s LS2 v českých farbách
Y. Hernandéz s LS2 v českých farbách

Špeciálne farby a špeciálne dizajny sú obľúbeným spôsobom, ako zatraktívniť preteky MotoGP. Od kompletných motocyklov cez dizajny pretekárskych kombinéz až po špeciálne lakovanie heliem ich pri osobitných príležitostiach používajú tímy, výrobcovia i jazdci. Známy svojimi originálnymi helmami je napríklad Valentino Rossi, ale na tohtoročnej Veľkej cene Českej republiky bude v prilbe so špeciálny..

LS2 TEAM - Iván Cervantes
LS2 TEAM - Iván Cervantes

Niekoľkonásobný majster sveta Iván Cervantes jazdí s helmou LS2 MX456 Light Punch, s ktorou sa práve pripravuje na nadchádzajúce majstrovstvá sveta enduro, ktoré sa začínajú už tento víkend, 9. apríla v marockom Agadire. Iván Cervantes nie je žiaden začiatočník, čo sa týka úspechov. Je to majster sveta SuperEnduro z roka 2009, majster sveta Enduro E3  z rok..

LS2 v MotoGP - GP Americas
LS2 v MotoGP - GP Americas

Yonny Hernández # 68 Aspar Team MotoGP Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Tím Aspar MotoGP dosiahol v Texase na body vďaka obom svojim jazdcom. Yonny Hernández prešiel cieľ na štrnástom mieste, keďže jeho pneumatiky začali už v tretine pretekov strácať priľnavosť. V spojení s tohtoročnou vyššou klzkosťou povrchu v Austine, ktorá sa podpísala na veľkom množstve pádov (havarovalo šesť jazdco..

LS2 v MotoGP 2016
LS2 v MotoGP 2016

    Yonny Hernandéz # 68 V najprestížnejšom motocyklovom seriáli Moto GP používa prilby LS2 hneď niekoľko jazdcov. V triede MotoGP zmenil kolumbijský jazdec Yonny Hernandéz tím po vlaňajších problémoch s technikou, pri ktorých sa pod ním napríklad v jednom z pretekov rozhorel motocykel, a v tejto sezóne sa preteká za tím Aspar MotoGP na motocykli ..

LS2 v MotoGP - GP V. Británie
LS2 v MotoGP - GP V. Británie

12. preteky, Britská GP, Silverstone, 30. augusta 2015   MotoGP Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Nádeje zhasli hneď v prvej zákrute Yonny Hernandéz, ktorý štartoval zo sľubnej 11. pozície štartového roštu, havaroval hneď v prvej zákrute  po vzájomnom strete s Aleixom Espargarom a preteky nedokončil. Tímovú vlajk..

LS2 v MotoGP - Grand Prix ČR - Brno
LS2 v MotoGP - Grand Prix ČR - Brno

11. preteky, Veľká cena Českej republiky, Brno, 16. august 2015   MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Veľmi solídne 11. miesto na jubilejnej 50. Veľkej cene Českej republiky Yonny Hernandéz predviedol v Brne napriek problémom s nastavením svojho stroja solídne preteky. Hernadézovi sa podaril predovšetkým ..

LS2 v MotoGP - Grand Prix USA
LS2 v MotoGP - Grand Prix USA

10. preteky, Veľká cena USA, Indianapolis   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon  12. miesto na „Starej tehelni“ Na historickom okruhu Indianapolis Motor Speedway získal jazdec LS2 Yonny Hernandéz po nevydarenom štarte 12. miesto, keď sa zaplietol do strkanice v prvej zákrute a robiehal preteky až z 19. miesta. Bola..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Nemecka
LS2 v MotoGP - Grand Prix Nemecka

9. preteky, Veľká cena Nemecka, 12. júla 2015, Sachsenring   MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Veľké sklamanie na hornatom Sachsenringu Pre Yonnyho Hernandéza mali preteky na Sachsenringu horký priebeh. Kolumbijský jazdec mal problém s nastavením svojho motocykla a neobhájil tak svoju vynikajúcu piatu priečku ..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Holandska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Holandska

8. preteky, Dutch TT, Veľká cena Holandska, 27. júna 2015, Assen   MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon 14. miesto na ťažkých pretekoch Yonny Hernandez mal pri Veľkej cene Holandska v Assene veľké problémy s predkom svojho motocykla. Na pretekoch, charakterizovaných veľkou vyrovnanosťou jazdcov uprostred štartového ..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Katalánska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Katalánska

7. preteky, Grand Prix Španielska, Circuit de Catalunya, 14. júna 2015   MotoGP Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Havária v 3. kole zo siedmeho miesta Yonny Hernandéz bol protagonistom úžasného prvého kola. Napriek neveľmi brilantnému štartu z desiateho miesta, pri ktorom stratil dve pozície, sa kolumbijský jazdec v ..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Talianska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Talianska

6. preteky- Gran Premio d'Italia, Mugello, 31. 5. 2015 MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Ďalší vynikajúci výsledek v Top 10 Cenným desiatym miestom sa skončil  fantastický týždeň Yonnyho Hernandéza na Veľkej cene Talianska v Mugelle. Ten sa začal už minulú stredu veľkolepou akciou Dorny, na kt..

LS2 v Moto GP - Grand Prix Francúzska
LS2 v Moto GP - Grand Prix Francúzska

Monster Energy Grand Prix de France   MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Fantastické 8. miesto v Le Mans Veľká cena Francúzska sa konala v Le Mans v krásnom a slnečnom počasí. Viac než 90 000 divákov bolo svedkom nielen druhého víťastva J. Lorenza v rade a fantastického druhého miesta Valentina Rossiho po..

LS2 v Moto GP - Grand Prix Španielska
LS2 v Moto GP - Grand Prix Španielska

Gran Premio bwin de España, Jerez, Španielsko   MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Yonny Hernandez opäť  v Top 10! Po vydarených sobotňajších kvalifikáciách sa mohol tím Pramac Racing usmievať aj v nedeľu. Yonny Hernandéz sa umiestnil v prvej desiatkce a jeho tímový kolega Danilo Petrucci skonči..

LS2 v Moto GP - GP Argentíny
LS2 v Moto GP - GP Argentíny

Veľká cena Argentíny Moto3   Isaac Viňales # 32 Husqvarna Factory Team Calvo Laglisse Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Fantastické pódium pre Isaaca Viñalesa Skvelý výsledok zaznamenal v Argentíne jazdec LS2 v triede Moto3, Isaac Viñales. Továrenskému jazdcovi Husqvarny sa po prvýkrát v triede Moto3 podarilo dostať sa na pódium, tretie miesto znamená aj značný prí..

LS2 v MotoGP - GP of The Americas
LS2 v MotoGP - GP of The Americas

Red Bull Grand Prix of The Americas   MotoGP Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing Prilba LS2 FF323 Arrow Carbon Postup vpred zastavil pád Yonny Hernandez prišiel na Circuit of the Americas v Austine v Texase vo skvelej forme, čo dokázal v rannom warm-upe, v ktorom zašiel tretí najlepší čas. Vysoké nádeje potvrdil i skvelým štartom a v úvode..

LS2 v MotoGP - Grand Prix of Qatar
LS2 v MotoGP - Grand Prix of Qatar

Commercial Bank Grand Prix of Qatar   MotoGP Yonny Hernandéz # 68 Ducati Pramac Racing LS2 FF323 Arrow Carbon   Skvelý výkon Yonnyho Hernandeza v Katare Na úvodných pretekoch sezóny 2015 MotoGP predviedol kolumbijský jazdec LS2 Yonny Hernandez fantastický výkon. Po skvelom štarte dokončil preteky v prvej desiatke, a to aj napriek tomu, že išiel na rok ..

Jazdci LS2 na Majstrovstvách sveta cestných motocyklov 2015
Jazdci LS2 na Majstrovstvách sveta cestných motocyklov 2015

MotoGP   Yonny Hernandéz # 68 Tím: Ducati Pramac Racing Prilba: LS2 FF323 Arrow Carbon Aj keď jazdil na rok starej a nevyvíjanej Ducati GP13, vykazoval Yonny Hernandéz vlani preteky za pretekmi neustály vzostup, v Barcelone patril medzi najlepších jazdcov. Známou sa stala tiež jeho výkonnosť na mokre, kde je jedným z najrýchlejších súčasných jazdcov. Pre tent..

Prilby LS2 vyhrali Dakar!
Prilby LS2 vyhrali Dakar!

Rally Dakar 2015 znamenala ďalší vynikajúci úspech pre španielske prilby LS2. Španielsky jazdec továrenského tímu Red Bull KTM, Marc Coma, vyhral v prilbe LS2 MX456 kategóriu motocyklov. Pre Comu je to už jeho piate dakarské víťazstvo na týchto najťažších pretekoch na svete, prilby LS2 triumfovali v tejto extrémnej rallye po druhýkrát – v roku 2013 získal pre prilby LS2 víťazstvo ďalš..

Prilby LS2 na čele Dakarskej rallye
Prilby LS2 na čele Dakarskej rallye

Viac než 9 000 kilometrov dlhá trať najslávnejšej a najväčšej rallye sveta je najťažší test, aký je možné si predstaviť. Pretekári sa musia denne vyrovnávať s množstvom útrap, ktoré znamenajú pre ľudí i materiál obrovskú výzvu. Rovnako ako na predchádzajúcich ročníkoch prijala túto výzvu i svetovo úspešná značka španielskych prilieb LS2, ktorá pre tohoročný Dakar postavila LS2 Team s ..

Skvelé 2. miesto v MotoGP pre LS2
Skvelé 2. miesto v MotoGP pre LS2

# 32 Isaac Viñales /MOTO3 Fantastické druhé miesto vo Valencii, víťazstvu zabránila len tímová réžia. Skvelým druhým miestom v posledných pretekoch sezóny 2014 zakončil jazdec LS2 Isaac Viñales doposiaľ najlepšie preteky vo svojej kariére. Od prvého kola fantasticky bojoval na španielskej trati s Jackom Millerom a Alexom Márquezom o víťazstvo a iba tímová réžia K..

Úspech LS2 v MotoGP na GP Malajzie
Úspech LS2 v MotoGP na GP Malajzie

Malaysian Motorcycle Grand Prix, 26. 10 2014   Yonny Hernandez s prilbou LS2 – senzačné siedme miesto. Senzačné siedme miesto kolumbijského jazdca LS2 Yonny Hernandeza v kráľovskej kubatúre znamená najlepší výsledok jeho kariéry a súčasne najlepšie umiestenie značky Ducati v horúcich pretekoch MotoGP v Sepangu. Do svojich 50. pretekoch odštarto..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Austrálie
LS2 v MotoGP - Grand Prix Austrálie

Tissot Australian Grand Prix, 19. 10. 2014 # 68 Yonny Hernandez /MotoGP Jedenácté místo kvůli problémům se zadní pneumatikou. Závod na australském Phillip Islandu byl jedním z nejzajímavějších závodů letošní sezóny. Závod poznamenalo velké množství pádů, do cíle dojelo pouze 14 jezdců. Na průběh kvalifikace kolumbijského jezdce LS2 v královské kubatuře Yonnyho Hernandeze měl..

Michal Kosík s LS2 MX456
Michal Kosík s LS2 MX456

Prilba LS2 MX456 Tuareg chráni extrémneho športovca Michala Kosíka Českému bikerovi Michalovi Kosíkovi sa pred desiatimi rokmi úplne zmenil život. Pri predvádzaní freestylovej exhibície na horskom bicykli utrpel vážny úraz chrbtice, po ktorom skončil na invalidnom vozíku. Vážny úraz ho však nedokázal zlomiť na duchu, Michal nevzdal svoj život, a pretože ho to stále ťahal..

Bernd Hiemer 3. miesto na SMOT 2014
Bernd Hiemer 3. miesto na SMOT 2014

Cremona, Taliansko, 13. 10. 2014   Jazdec LS2 Bernd Hiemer a nemecký tím získali tretie miesto na Supermote národov – SMON 2014 Tohtoročného deviateho ročníka Supermota národov – FIM Supermoto of Nations – sa zúčastnilo 21 tímov z celého sveta vrátane Českej republiky a tímu USA, ktorý sa zúčastnil vôbec po prvýkrát. Jeden z dvoch najväčších tohtoročných supermoto podni..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Japonska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Japonska

Motul Grand Prix Japonsko, 12. 10. 2014 # 68 Yonny Hernandez /MotoGP Zostrelený A. Espargarom tesne pred cieľom Jazdec Ducati Yonny Hernandez (EnergyT.I. Pramac Racing), ktorý jazdí v prilbe LS2 v kráľovskej kubatúre MotoGP, si na japonskom okruhu Motegi výborným štartom polepšil z 13. štartového miesta hneď o dve pozície. Po Crutchlowovom páde na začiatku pretekov potom jaz..

LS2 v MotoGP - Movistar de Aragón
LS2 v MotoGP - Movistar de Aragón

# 68 Yonny Hernandez /MotoGP Hernandeza zradil dážď Najväčším hráčom v Aragone bolo počasie. Pri jubilejných 800. pretekoch kráľovskej kubatúry seriálu Grand Prix vládlo nevyspytateľné počasie a postupne schnúcu trať vystriedal pred koncom pretekov MotoGP dážď. Pretekári, ktorí do pretekov nastupovali so suchými pneumatikami, tak museli zájsť do boxov meniť stroje, a pretek..

LS2 v MotoGP – Grand Prix San Marino
LS2 v MotoGP – Grand Prix San Marino

# 68 Yonny Hernandez /MotoGP Perfektní výsledek v Misanu Kolumbijský jazdec LS2 Yonny Hernandez sa zlepšuje preteky za pretekmi. V piatkových voľných tréningoch bol na mokre v Misane dokonca druhý najrýchlejší a v sobotu zašiel svoju doposiaľ najlepšiu kvalifikáciu. Do nedeľnajších pretekov nastupoval so svojou Ducati z výbornej jedenástej pozície, ktorú si..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Veľkej Británie
LS2 v MotoGP - Grand Prix Veľkej Británie

  # 68 Yonny Hernandez /MotoGP Ďalší výborný výsledok v MotoGP Kolumbijský jazdec Yonny Hernandez, ktorý jazdí v helme LS2 FF396 CR1, dorazil do cieľa Grand Prix Veľkej Británie na vynikajúcom jedenástom mieste. Yonny Hernandez prekvapil svojou rýchlosťou v Silverstone už na tréningoch a preteky rozbiehal z 13. miesta na štartovom rošte, tesne pred česk..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Českej republiky, Brno
LS2 v MotoGP - Grand Prix Českej republiky, Brno

Moto3 – Isaac Viňales Najprestížnejší motoristický podnik v Českej republike, brnianska Grand Prix, začal pre jazdca LS2 Isaaca Viňalesa skvelo. V kvalifikáciách skončil na vynikajúcom druhom mieste so stratou iba 0,223 s na mladšieho z oboch bratov Márquezovcov, Alexa. Do devätnásťkolových brnianskych pretekov tak Viňales vyrážal z prvého radu spolu s Alexom Márqu..

LS2 v MotoGP - Grand Prix Indianapolis
LS2 v MotoGP - Grand Prix Indianapolis

Moto3 Isaac Viňales - víkend vzostupov a pádov Isaac Viňales prišiel na novo prestavanú trať v Indianapolise vo vynikajúcej forme. A ešte v piatok vyzerali veci pre Isaaca Viňalesa doslova vynikajúco: v piatkových voľných tréningoch úplne prevzal taktovku, keď v prvom voľnom tréningu skončil druhý a v druhom tréningu, neskôr prerušenom dažďom, už ako najrýchlejší jazdec úpl..

 LS2 v MotoGP - Grand Prix Nemecka
LS2 v MotoGP - Grand Prix Nemecka

Moto3 - Isaac Viňales Statočná jazda napriek horúčkam Isaac Viňales nastupoval do deviatych pretekov – posledných pred letnou prestávkou – s ťažkými horúčkami a angínou, po celý víkend mal 40-stupňové teploty. Vysoká horúčka poznamenala aj Viňalesovu kvalifikáciu, do pretekov Moto3, ktoré sa konali v ideálnych podmienkach, štartoval zo 16. miesta, teda až zo šiesteho radu. Viňalesovi sa..

European Enduro Championship 2014
European Enduro Championship 2014

ITÁLIE - Santa Mergherita di Staffora (Pavia) Majstrovstvá Európy Enduro 28.-29. 7. 2014 Skvelé druhé miesto Patrika Markvarta s motokrosovou helmou LS2 MX456, ktorým si zaistil priebežné tretie miesto v celkovom hodnotení šampionátu. Priebeh pretekov očami samotného aktéra:  (čerpané zo stránok www.patrik-markvart.cz)   Tretí podnik Majstrovstie..

 LS2 v MotoGP - Grand Prix Holandska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Holandska

Ťažký deň pre Isaaca Viñalesa a tím Calvo Španielsky pilot LS2 v Moto3 Isaac Viñales (KTM) skončil v sobotňajšej holandskej GP na siedmom mieste. Isaac Viñales dorazil do Assenu vo vynikajúcej forme a súťažný deň zahájil vôbec najrýchlejším časom v rannom warm-upe. Po štarte pretekov pod zamračenou oblohou, ale na suchej trati, išiel podľa očakávania na čelo Austrálčan Jack Miller, ten ..

 LS2 v MotoGP - Grand Prix Katalánska
LS2 v MotoGP - Grand Prix Katalánska

Isaac Viñales prišiel o stupne víťazov v poslednom kole Pri Veľkej cene Katalánska jazdec LS2 Isaac Viñales opäť skvelo bojoval od začiatku pretekov až do samotného konca. Tím Calvo prišiel na svoju domovskú GP veľmi motivovaný a urobil všetko pre to, aby svoje šance premenil na stupne víťazov. Isaac Viñales jazdil počas celé pretekov v skupine bojujúcej o druhé miesto. Do posledného k..

Mugello: druhé miesto pre LS2 v Moto3!
Mugello: druhé miesto pre LS2 v Moto3!

Rozhodoval dramatický finiš Ďalšie vynikajúce preteky má za sebou jazdec LS2 v triede Moto3, Isaac Viñales. Vo fantastickom finiši skončil Viñales v talianskom Mugelle po úžasnom a dramatickom boji druhý, iba o 0,010 sekundy za víťazom. Mugello bolo doteraz najdramatickejšími pretekmi Moto3 v tejto sezóne. Na čele sa v priebehu pretekov vytvorila skupinka siedmich jazdcov, do ktore..

Vynikajúci úspech prilieb LS2
Vynikajúci úspech prilieb LS2

Vynikajúci úspech prilieb LS2 na majstrovstvách sveta cestných motocyklov Španielske prilby značky LS2 zaznamenali tento víkend prvý významný úspech na svetovom šampionáte cestných motocyklov v triede Moto3. Španielsky jazdec Isaac Viñales zo stajne Calvo vybojoval vynikajúce tretie miesto na Veľkej cene Francúzska v Le Mans. Pre značku LS2 i pre tím CALVO tak Viñales získal prvé umiestneni..

Patrik Markvart - LS2 na špičke v endure
Patrik Markvart - LS2 na špičke v endure

Jeden z najlepších českých endurových jezdcov, Patrik Markvart, majster České republiky v endure a medzinárodný majster ČR v endurošprinte E1 2013, od tohto roku víťazí v prilbe značky LS2. Na úvodnom podniku, dvojdennej súťaži v endurošprinte v Bíline, Patrik vyhral svoju triedu E1 v oboch dňoch, a zvíťazil teda  aj absolútne. Patrik Markvart používa špičkovú..

LS2 na pretekoch MotoGP 2014
LS2 na pretekoch MotoGP 2014

Onedlho potom, čo sa prilby LS2 zapísali víťazne do histórie Rallye Dakar, dobývajú teraz tieto španielské helmy i samotný vrchol sveta cestných motocyklových pretekov. Značka LS2 sa stáva súčasťou najprestížnejšej triedy MotoGP. Od tohtoročnej Grand Prix Kataru chráni vrcholný model prilby LS2, karbónová CR1, jazdca Yonnyho Hernándeza. Okrem Yonnyho Hernándeza jazdia v prilbách LS2 ešt..

LS2 na výstave Motosalon 2014
LS2 na výstave Motosalon 2014

Na výstave Motosalon 2014 sa tradične veľkému záujmu návštevníkov tešil stánok španielskych prilieb LS2. Uprostred hlavnej výstavnej haly bol vystavený kompletný sortiment, mnoho návštěvníkov tiež využilo možnosť zakúpiť si helmu LS2 priamo na stánku. Tradične veľký záujem bol o výklopné prilby LS2 EASY a RIDE, o enduro model GEAR a integrálnu prilbu FT2, zo skútrových heliem sa najviac páčili ..

 Jawa okolo sveta s LS2 úspešne v cieli!
Jawa okolo sveta s LS2 úspešne v cieli!

Po takmer ôsmich mesiacoch a viac než 49 000 km dokončil Pavel Suchý v sedle Jawy 350 z roku 1978 svoju cestu okolo sveta. Stalo sa tak v piatok 14. februára 2014 na poludnie na hraničnom prechode Pomezí nad Ohří za účasti niekoľkých desiatok českých motorkárov a zástupcov médií. Pavel Suchý je tak historicky prvý Čech, ktorý na motorke obišiel zemeguľu dokola. Historick..

Kaskadérska show Crazy Day a LS2 GEARS
Kaskadérska show Crazy Day a LS2 GEARS

Tím Crazy Day funguje od roku 2009 pod vedením profesionálneho kaskadéra Jana Holuba, ktorý sa po návrate zo zahraničia, kde získal mnoho ďalších profesných skúseností v tomto obore, rozhodol zorganizovať svetovú kaskadérsku show, ktorá sa uskutočnila v roku 2010 v pražskej Tesla aréne a dosiahla veľkú návštevnosť a úspech. Crazy Day je jediná kaskadérska skupina v ČR so zameraním na synchrón..

V čom jazdíme - LS2 Touareg
V čom jazdíme - LS2 Touareg

Na trhu je dnes toľko motokrosových prilieb, že stretnúť niekoho s rovnakou helmou je doslova zázrak. Niektoré ale vynikajú, ako napríklad novinka od LS2, ktorú sme si obstarali do redakcie a poriadne otestovali...... Celú recenziu nájdete na stránkach motodenik.cz na odkaze: http://motodenik.cz/clanek/1342-v-cem-jezdime-ls2-touareg.html   ..

Cyril Despres na Rally Dos Sertoes
Cyril Despres na Rally Dos Sertoes

Jazdec tímu Yamaha Racing, Cyril Despres, idúci v španielskej prilbe LS2 MX 456 Touareg, skončil na brazílskej Rally Dos Sertoes celkovo druhý. Päťnásobný víťaz Dakaru Cyril Despres bol na tejto desaťdňovej, 4115 km dlhej juhoamerickej rallye, piatom preteku majstrovstviev sveta diaľkových súťaží, ktorý je pre svoju náročnosť považovaný za prípravu na Dakar 2014, veľkým kandidáto..

Prilby LS2 v obraze
Prilby LS2 v obraze

Galéria reálnych fotiek z testovania a bežného používania heliem LS2.    CRAZY DAY     MOTOCYKL Redakcia českého prestížneho časopisu Motocykl nám dala k dispozícii reálne fotografie z testovania motoriek a štvorkoliek pre svoje články a recenzie uverejnené v roku 2012. Začiatkom minulého roku sme redakcii poskytli niekoľko prilieb LS2 na d..

LS2 v AKCII
LS2 v AKCII

V helmách LS2 jazdí už mnoho spokojných zákazníkov. A to nielen civilných, ale aj mnoho známych pretekárskych jazdcov, ktorí využívají výhody a kvalitu najnovších heliem LS2. Preto vám do tejto sekcie budeme pridávať najnovšie fotografie najúspešnejších pretekárov zúčastňujúcich sa nielen domácich podnikov, ale reprezentujúcich našu krajinu i v zahraničí.   Tým SMRŽ MOTO s.r.o. ..

Cyril Despres - Víťazstvo na Dakare 2013
Cyril Despres - Víťazstvo na Dakare 2013

Obhajca titulu Cyril Despres sa stal opäť víťazom na Rally Dakar 2013 Ďalší výrazný úspech dosiahli španielske helmy LS2 na tohoročnej Rallye Dakar 2013, keď sa hneď trikrát objavili na stupňoch víťazov. Najvýznamnejšie je celkové víťazstvo Cyrila Despresa v kategórii motocyklov a druhé miesto jeho týmového kolegu Rubéna Fariu. Víťazstvo zaznamenala značka LS2 aj vo štvorkolkách, ke..

Prilby LS2 na Dakare 2013
Prilby LS2 na Dakare 2013

Cyril Despres, kozmické technológie a najväčší pretekársky tím Španielska značka LS2 Helmets, značka prilieb s najväčším nárastom predajov na svete, zostavila pre tohtoročnú Rallye Dakar vôbec najväčší tím v histórii tejto extrémnej rallye. Hlavnou hviezdou jazdiacou v prilbe LS2 je niekoľkonásobný šampión a obhajca titulu v kategórii motocyklov Cyril Despres.   ..

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Tento rok na jar sa vydal Michal Prskavec, cestovateľ s vášňou pre motorky a filmovanie, na 15 000 km dlhé dobrodružstvo k Perzskému zálivu. Strávil tri týždne v Iráne, ktorý ho naprosto ohromil, a na motorke navštívil aj ostrov Qeshm, kam už sa mnoho turis..

Archív noviniek a článkov

FF399 Valiant - Preview

FF399 Valiant - Preview

Predstavujeme najnovší model preklápacej prilby s rýchlym mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou.  Nový LS2 Valiant spája výhody integrálnych a otvorený..

JAWA okolo sveta s LS2  2016/17

JAWA okolo sveta s LS2 2016/17

Pavel Suchý absolvoval v rokoch 2013-14 cestu okolo sveta v sedle svojej 35 rokov starej Jawy 350. Na túto osem mesiacov a 49 003 km dlhú cestu cez štyri svetové kontinenty, cez púšť Gobi, africké ..

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Najúspešnejší český jazdec supermoto, Pavel Kejmar, jazdiaci v prilbe LS2 MX456, získal vynikajúce tretie miesto v konečnom hodnotení majstrovstviev sveta supermoto 2016.   ..

O značke LS2

Helmy LS2 sú kvalitné a atraktívne španielske prilby, ktoré si vďaka svojej vysokej kvalite, originálnemu a nápaditému dizajnu a vynikajúcemu pomeru ceny a úžitkovej hodnoty získavajú čoraz väčšiu popularitu medzi motocyklistami a štvorkolkármi všetkých skupín.

Oficiálny dovozca prilieb LS2 do SR a ČR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie