FF323  Arrow C Carbon EVO Sting

Moderná pretekárska motocyklová karbónová prilba vyvinutá v spolupráci s jazdcami MotoGP
Moderná pretekárska motocyklová karbónová prilba FF323 ARROW C EVO je vyvinutá v spolupráci s jazdcami, ktorí prilby LS2 používajú v najvyššom svetovom cestnom šampionáte MotoGP. Aerodynamická škrupina z karbónového kompozitu s exkluzívnymi šachovnicovito usporiadanými širokými karbónovými vláknami. Prilba Arrow má najširšie zorné pole na trhu, ktoré jej dáva vyššiu aktívnu bezpečnosť a vysoký jazdný komfort. Šetrné snímanie prilby v prípade nehody zaisťuje revolučný "Emergency Release System“ - rýchle vyberanie lícnic, ktoré sú v prilbe uchytené magneticky. Vnútorná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pre vysokú absorpciu energie nárazu. Ľahko vynímateľné opticky korektné pretekárske plexi z Lexanu s hrúbkou 2,5 mm má úpravu proti poškrabaniu a zahmlievaniu a prípravu na strhávacie folie. Účinná ventilácia je doplnená nosným deflektorom a vynímateľnou vložkou v spodnej časti prilby obmedzujúcou prúdenie vzduchu do prilby. Komfortný antibakteriálny interiér je kompletne vynímateľný a prací. Pretekárske zapínanie dvojitými D-krúžkami. Hmotnosť len 1300 g.

Fólia Pinlock® Maxi Vision brániaca zahmlievaniu v cene.

Homologácia: ECE 22.05     Veľkosti: XS – XXL

 

Cena: 379,00 € vrátane DPH
FF323
Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Dobrodružstvo Stredného východu s LS2 FF324 Metro

Tento rok na jar sa vydal Michal Prskavec, cestovateľ s vášňou pre motorky a filmovanie, na 15 000 km dlhé dobrodružstvo k Perzskému zálivu. Strávil tri týždne v Iráne, ktorý ho naprosto ohromil, a na motorke navštívil aj ostrov Qeshm, kam u..

Archív noviniek a článkov

FF399 Valiant - Preview

FF399 Valiant - Preview

Predstavujeme najnovší model preklápacej prilby s rýchlym mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou.  Nový LS2 Valiant spája výhody integrálnych a otvorený..

JAWA okolo sveta s LS2  2016/17

JAWA okolo sveta s LS2 2016/17

Pavel Suchý absolvoval v rokoch 2013-14 cestu okolo sveta v sedle svojej 35 rokov starej Jawy 350. Na túto osem mesiacov a 49 003 km dlhú cestu cez štyri svetové kontinenty, cez púšť Gobi, africké ..

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Pavel Kejmar s prilbou LS2 – 3. na MS!

Najúspešnejší český jazdec supermoto, Pavel Kejmar, jazdiaci v prilbe LS2 MX456, získal vynikajúce tretie miesto v konečnom hodnotení majstrovstviev sveta supermoto 2016.   ..

O značke LS2

Helmy LS2 sú kvalitné a atraktívne španielske prilby, ktoré si vďaka svojej vysokej kvalite, originálnemu a nápaditému dizajnu a vynikajúcemu pomeru ceny a úžitkovej hodnoty získavajú čoraz väčšiu popularitu medzi motocyklistami a štvorkolkármi všetkých skupín.

Oficiálny dovozca prilieb LS2 do SR a ČR

ASP Group s.r.o.
Adresa: Náměstí 13, 267 53 Žebrák
Tel.: +420 311577222   Fax: +420 311577224
E-mail: info@aspgroup.cz
Web: www.aspgroup.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie